2015/2016. évi férfi Megye II. labdarúgó bajnoki mérkőzések sorsolása
Őszi sorsolás
1. forduló
2015.08.15.szombat Pálmonostora SE – Tiszaalpári SE
2015.08.15 szombat 17:00 Hetényegyházi SC – Bócsai BLSE
2015.08.15 szombat 17:00 Duna Aszfalt TVSE II. – Kiskunfélegyházi Vasutas SK
2015.08.15 szombat 17:00 Lajosmizsei VLC – Sunplast Kerekegyházi SE
2015.08.15 szombat 17:00 Izsáki Sárfehér SE – Lakitelki TE
2015.08.16 vasárnap 17:00 Nyárlőrinci LSC – Bugac KSE
2015.08.16 vasárnap 17:00 Jakabszállás KSE – Városföldi SE
2015.08.16 vasárnap 17:00 Helvéciai SE – KHTK II.
2. forduló
2015.08.21 péntek 17:00 Városföldi SE – Nyárlőrinci LSC
2015.08.22 szombat 16:00 KHTK II. – Pálmonostora SE
2015.08.22 szombat 17:00 Sunplast Kerekegyházi SE – Duna Aszfalt TVSE II.
2015.08.22 szombat 17:00 Kiskunfélegyházi Vasutas SK – Hetényegyházi SC
2015.08.22 szombat 17:00 Bócsai BLSE – Helvéciai SE
2015.08.22 szombat 17:00 Bugac KSE – Izsáki Sárfehér SE
2015.08.23 vasárnap 17:00 Tiszaalpári SE – Jakabszállás KSE
2015.08.23 vasárnap 17:00 Lakitelki TE – Lajosmizsei VLC
3. forduló
2015.08.29 szombat 17:00 Pálmonostora SE – Bócsai BLSE
2015.08.29 szombat 17:00 Helvéciai SE – Kiskunfélegyházi Vasutas SK
2015.08.29 szombat 17:00 Duna Aszfalt TVSE II. – Lakitelki TE
2015.08.29 szombat 17:00 Lajosmizsei VLC – Izsáki Sárfehér SE
2015.08.29 szombat 17:00 Bugac KSE – Városföldi SE
2015.08.29 szombat 17:00 Hetényegyházi SC – Sunplast Kerekegyházi SE
2015.08.30 vasárnap 17:00 Nyárlőrinci LSC – Tiszaalpári SE
2015.08.30 vasárnap 17:00 Jakabszállás KSE – KHTK II.
4. forduló
2015.09.05 szombat 16:30 KHTK II. – Nyárlőrinci LSC
2015.09.05 szombat 16:30 Lajosmnizsei VLC – Bugac KSE
2015.09.05 szombat 16:30 Izsáki Sárfehér SE – Duna Aszfalt TVSE II.
2015.09.05 szombat 16:30 Sunplast Kerekegyházi SE – Helvéciai SE
2015.09.05 szombat 16:30 Kiskunfélegyházi Vasutas SK – Pálmonostora SE
2015.09.05 szombat 16:30 Bócsai BLSE – Jakabszállás KSE
2015.09.05 szombat 16:30 Tiszaalpári SE – Városföldi SE
2015.09.06 vasárnap 16:30 Lakitelki TE – Hetényegyházi SC
5. forduló
2015.09.12 szombat 16:30 Pálmonostora SE – Sunplast Kerekegyházi SE
2015.09.12 szombat 16:30 Helvéciai SE – Lakitelki TE
2015.09.12 szombat 16:30 Hetényegyházi SC – Izsáki Sárfehér SE
2015.09.12 szombat 16:30 Duna Aszfalt TVSE II. – Lajosmizsei VLC
2015.09.12 szombat 16:30 Városföldi SE – KHTK II.
2015.09.13 vasárnap 16:30 Nyárlőrinci LSC – Bócsai BLSE
2015.09.13 vasárnap 16:30 Jakabszállás KSE – Kiskunfélegyházi Vasutas SK
2015.09.13 vasárnap 16:30 Bugac KSE – Tiszaalpári SE
6. forduló
2015.09.19 szombat 16:00 Sunplast Kerekegyházi SE – Jakabszállás KSE
2015.09.19 szombat 16:00 Kiskunfélegyházi Vasutas SK – Nyárlőrinci LSC
2015.09.19 szombat 16:00 Bócsai BLSE – Városföldi SE
2015.09.19 szombat 16:00 KHTK II. – Tiszaalpári SE
2015.09.19 szombat 16:00 Duna Aszfalt TVSE II. – Bugac KSE
2015.09.19 szombat 16:00 Lajosmizsei VLC – Hetényegyházi SC
2015.09.19 szombat 16:00 Izsáki Sárfehér SE – Helvéciai SE
2015.09.20 vasárnap 16:00 Lakitelki TE – Pálmonostora SE
7. forduló
2015.09.26 szombat 16:00 Pálmonostora SE – Izsáki Sárfehér SE
2015.09.26 szombat 16:00 Helvéciai SE – Lajosmizsei VLC
2015.09.26 szombat 16:00 Hetényegyházi SC – Duna Aszfalt TVSE II.
2015.09.26 szombat 16:00 Városföldi SE – Kiskunfélegyházi Vasutas SK
2015.09.26 szombat 16:00 Bugac KSE – KHTK II.
2015.09.27 vasárnap 16:00 Tiszaalpári SE – Bócsai BLSE
2015.09.27 vasárnap 16:00 Nyárlőrinci LSC – Sunplast Kerekegyházi SE
2015.09.27 vasárnap 16:00 Jakabszállás KSE – Lakitelki TE
8. forduló
2015.10.03 szombat 15:00 Hetényegyházi SC – Bugac KSE
2015.10.03 szombat 15:00 Duna Aszfalt TVSE II. – Helvéciai SE
2015.10.03 szombat 15:00 Lajosmizsei VLC – Pálmonostora SE
2015.10.03 szombat 15:00 Izsáki Sárfehér SE – Jakabszállás KSE
2015.10.03 szombat 15:00 Sunplast Kerekegyházi SE – Városföldi SE
2015.10.03 szombat 15:00 Kiskunfélegyházi Vasutas SK – Tiszaalpári SE
2015.10.04 vasárnap 15:00 Lakitelki TE – Nyárlőrinci LSC
2015.10.04 vasárnap 15:00 Bócsai BLSE – KHTK II.
9. forduló
2015.10.10 szombat 15:00 Pálmonostora SE – Duna Aszfalt TVSE II.
2015.10.10 szombat 15:00 Helvéciai SE – Hetényegyházi SC
2015.10.10 szombat 15:00 KHTK II. – Kiskunfélegyházi Vasutas SK
2015.10.10 szombat 15:00 Városföldi SE – Lakitelki TE
2015.10.10 szombat 15:00 Bugac KSE – Bócsai BLSE
2015.10.11 vasárnap 15:00 Tiszaalpári SE – Sunplast Kerekegyházi SE
2015.10.11 vasárnap 15:00 Nyárlőrinci LSC – Izsáki Sárfehér SE
2015.10.11 vasárnap 15:00 Jakabszállás KSE – Lajosmizsei VLC
10. forduló
2015.10.17 szombat 14:30 Helvéciai SE – Bugac KSE
2015.10.17 szombat 14:30 Hetényegyházi SC – Pálmonostora SE
2015.10.17 szombat 14:30 Duna Aszfalt TVSE II. – Jakabszállás KSE
2015.10.17 szombat 14:30 Lajosmizsei VLC – Nyáelőrinci LSC
2015.10.17 szombat 14:30 Izsáki Sárfehér SE – Városföldi SE
2015.10.17 szombat 14:30 Sunplast Kerekegyházi SE – KHTK II.
2015.10.17 szombat 14:30 Kiskunfélegyházi Vasutas SK – Bócsai BLSE
2015.10.18 vasárnap 14:30 Lakitelki TE – Tiszaalpári SE
11. forduló
2015.10.24 szombat 14:30 Pálmonostora SE – Helvéciai SE
2015.10.24 szombat 14:30 Bócsai BLSE – Sunplast Kerekegyházi SE
2015.10.24 szombat 14:30 KHTK II. – Lakitelki TE
2015.10.24 szombat 14:30 Városföldi SE – Lajosmizsei VLC
2015.10.24 szombat 14:30 Bugac KSE – Kiskunfélegyházi Vasutas SK
2015.10.25 vasárnap 14:30 Tiszaalpári SE – Izsáki Sárfehér SE
2015.10.25 vasárnap 14:30 Nyárlőrinci LSC – Duna Aszfalt TVSE II.
2015.10.25 vasárnap 14:30 Jakabszállás KSE – Hetényegyházi SC
12. forduló
2015.10.31 szombat 13:30 Pálmonostora SE – Bugac KSE
2015.10.31 szombat 13:30 Helvéciai SE – Jakabszállás KSE
2015.10.31 szombat 13:30 Hetényegyházi SC – Nyárlőrinci LSC
2015.10.31 szombat 13:30 Duna Aszfalt TVSE II. – Városföldi SE
2015.10.31 szombat 13:30 Lajosmizsei VLC – Tiszaalpári SE
2015.10.31 szombat 13:30 Izsáki Sárfehér SE – KHTK II.
2015.10.31 szombat 13:30 Sunplast Kerekegyházi SE -Kiskunfélegyházi Vasutas SK
2015.11.01 vasárnap 13:30 Lakitelki TE – Bócsai BLSE
13. forduló
2015.11.07 szombat 13:30 Városföldi SE – Hetényegyházi SC
2015.11.07 szombat 13:30 Bugac KSE – Sunplast Kerekegyházi SE
2015.11.07 szombat 13:30 Kiskunfélegyházi Vasutas SK – Lakitelki TE
2015.11.07 szombat 13:30 Bócsai BLSE – Izsáki Sárfehér SE
2015.11.07 szombat 13:30 KHTK II. – Lajosmizsei VLC
2015.11.08 vasárnap 13:30 Tiszaalpári SE – Duna Aszfalt TVSE II.
2015.11.08 vasárnap 13:30 Nyárlőrinci LSC – Helvéciai SE
2015.11.08 vasárnap 13:30 Jakabszállás KSE – Pálmonostora SE
14. forduló
2015.11.14 szombat 10:00 Duna Aszfalt TVSE II. – KHTK II.
2015.11.14 szombat 13:30 Pálmonostora SE – Nyárlőrinci LSC
2015.11.14 szombat 13:30 Helvéciai SE – Városföldi SE
2015.11.14 szombat 13:30 Hetényegyházi SC – Tiszaalpári SE
2015.11.14 szombat 13:30 Lajosmizsei VLC – Bócsai BLSE
2015.11.14 szombat 13:30 Izsáki SÁRFEHÉR SE – Kiskunfélegyházi Vasutas SK
2015.11.15 vasárnap 13:30 Lakitelki TE – Sunplast Kerekegyházi SE
2015.11.15 vasárnap 13:30 Jakabszállás KSE – Bugac KSE
15. forduló
2015.11.21 szombat 13:00 Sunplast Kerekegyházi SE – Izsáki Sárfehér SE
2015.11.21 szombat 13:00 Kiskunfélegyházi Vasutas SK – Lajosmizsei VLC
2015.11.21 szombat 13:00 Bócsai BLSE – Duna Aszfalt TVSE II.
2015.11.21 szombat 13:00 KHTK II. – Hetényegyházi SC
2015.11.21 szombat 13:00 Városföldi SE – Pálmonostora SE
2015.11.21 szombat 13:00 Bugac KSE – Lakitelki TE
2015.11.21 szombat 13:00 Tiszaalpári SE – Helvéciai SE
2015.11.22 vasárnap 13:00 Nyárlőrinci LSC – Jakabszállás KSE
A gyűjtés forrása: BacsKiskunFoci.hu